KONST / Litografier / Färglitografi 12575589
nr 1257 5589
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 17/200. 62x44
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:53:49
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd